wtorek, 30 czerwca 2009

Rok naprzód


7 komentarzy:

 1. trzeba coś pisać prócz angola i polskiego - znam to podejście, bo z tego samego powodu pisałam historię XD gratuluję zdanej matury~!

  byłam pewna, że dostaniesz się na ASP. co zamierzasz robić w tym roku? ej, może poszedłbyś do policealnej plastycznej w Gdyni Orłowie? ja tu jestem od roku i nie narzekam :D tyle się nauczyłam przez ten czas, że sama spróbuję na ASP zdawać (tzn najpierw chcę w tej policealnej zrobić dyplom). zastanów się ;D ja tę szkołę serio polecam.

  ile Ty masz tych projektów o_O też bym chciała jakiś komiks zrobić (póki co jedynym moim planem wakacyjnym jest namalować jak najwięcej żeby sobie portfolio zrobić XD).

  miły akcent ;D życzę żeby te najdłuższe wakacje były najbardziej twórczymi

  OdpowiedzUsuń
 2. kujon. kto normalny zdaje łacinę? i to na 71% ? i dołączam się do życzeń tworczych wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kujon? Nie uczyłem się do matury ;0

  OdpowiedzUsuń
 4. łacina jest straszna. mialam ją jeden semestr na studiach i nie chce nigdy wiecej. tym bardziej podziwiam Cie za te 71%.
  powodzenia z projektami ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. To łacinę można zdawać jako trzeci przedmiot obowiązkowy? Ojej, albo coś się zmieniło przez te dwa lata, od kiedy pisałam, albo za bardzo bujałam wśród niebieskich migdałów w czasie matur. Prawdopodobnie to drugie (;
  Nie traktuj tego roku jak porażki, zdarza się najlepszym. Nie trzeba iść przecież zgodnie z utartymi wskazówkami, tak jak to zobrazowałeś w przedostatnim pasku ;)
  Życzę powodzenia w realizacji projektów! Też miałam sporo, ale leń jestem.

  OdpowiedzUsuń
 6. mówi się trudno i żyje się dalej
  lub
  mówi się życie i trudzi się dalej

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja ci dam JAKIEŚ projekty tatuaży :P !
  Liczę na ciebie ; ) ! Kuba

  OdpowiedzUsuń