czwartek, 12 lipca 2012

"Kozi Rycerz" - Projekt 24h 2012 Berlin

Jak obiecałem - oto "Kozi Rycerz", 24ro stronicowy komiks stworzony w ciągu 24 godzin w ramach Projektu 24h w Berlinie.
Organizatorom należy się duży talerz naleśników z jagodami. Sprowadzenie Niemców w zeszłym roku na Projekt i wysłanie nas na kolejny do Krainy Wurstem i Piwem płynącej - rewelacja. No i druk samych komiksów wyszedł wyśmienicie - wyglądają jak małe albumiki. Ta poniższa cyfrowa pikseloza nijak się do nich nie umywa.
Współpraca z Niemiecką Biblioteką Komiksową "Renate" bardzo udana, chociaż frekwencja mogłaby być nieco wyższa ze strony Niemców. Mam nadzieję, że poprawią ją w przyszłym roku!

Ale, ale, nie oddalajcie się nazbyt. Mam jeszcze sporo łakoci. Jutro na Kreskotoku wyląduje świeża porcja piwnych pasków komiksowych (they are hitlerious!), a pojutrze znajdziecie tutaj preview "Tramwajów" - 3 wytuszowane strony!

6 komentarzy:

 1. Kocham to. Czy w jakikolwiek sposób będzie dostępne dla pospolitego czytacza w formie książkowej?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest, ale nie wiem gdzie mogłabyś dostać. Jeśli jesteś z Trójmiasta i okolic, to warto spróbować w mediatece w Manhattanie we Wrzeszczu. Może jeszcze go tam mają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Zatem ruszam jutro na polowanie :D

   Usuń
 3. Smutne :(

  Ale w społeczeństwie "inni" zawsze byli, są i będą wytykani palcami, lżeni i smagani batogiem szyderczego śmiechu. Doprowadziło to do tego, że jesteśmy zakompleksieni gorączkowo ukrywamy twarze za maską mody/lansu/otoczenia. Do dupy to wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 4. A myslalem, ze bedzie beka.

  OdpowiedzUsuń
 5. To po prostu jest zarąbiste.

  OdpowiedzUsuń