piątek, 13 lipca 2012

Tramwaj sneak peek 5

Praca nad "Tramwajami" idzie pełną parą. Mam już 67 stron w szkicu, z czego 25 jest wytuszowanych. Końcowo przewiduję 90-100 stron.4 komentarze:

 1. Cze!
  Nie mogę nigdzie znaleźć tego komiksu o polowaniu na dzieci w dżungli, który, zdaje się, rysowałeś pospołu z innymi rysownikami.

  BTW. Nie wiem, czy to twój komiks na 100%...

  Podeślij linka

  OdpowiedzUsuń
 2. Polowanie na dzieci w dżungli rysował Koko. I nie pospołu, ale sam, na projekcie 24h.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pasek ze Stripfielda znalazł się na chamsko.pl. Nie wiem, czy sobie tego życzysz , czy nie, w każdym razie informuję, że coś takiego znalazłem.

  Linka:
  http://www.chamsko.pl/20458/wypierdalaj

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Nigdy jeszcze nie napisałam tutaj żadnego komentarza, ale właśnie pomyślałam, że skoro bloga bezczelnie oglądam od jakiegoś czasu, powinnam zrobić chociaż tę przysługę i wyrazić swój niczym niezachwiany zachwyt.
  Chryste Panie, uwielbiam Twoją kreskę. Jest wszystkim tym, czego jeszcze nie udało mi się osiągnąć (i raczej nie uda) - a gdy patrzę na te rysuneczki, moje marzenia o studiowaniu ilustracji w Anglii wydają się blade i mizerne niczym czterodniowy makaron. Nie mówiąc już, o poczuciu humoru i często trafnym oddaniu ironicznych aspektów parszywego życia.
  Jakkolwiek zabrzmię, jestem fanem geniuszu Twojej twórczości.
  Przesadziłam? Mam nadzieję, że nie. Jeśli Twoje ego urosło właśnie do rozmiarów kosmosu - nie przejmuj się, tak powinno być.
  Czekam na Tramwaj z niecierpliwością! I chociażby mi głód w oczy zaglądał i mieszkałabym w kartonowym pudełku - kupię.

  Pozdrawiam najserdeczniej na Świecie,
  Jonc.

  OdpowiedzUsuń