wtorek, 20 sierpnia 2013

III Trójmiejskie Publiczne Czytanie Komiksów


 Znowu nadszedł czas na przyjęcie pozycji "namaluj mnie jak jedną ze swych francuskich dziewczyn" na trawce z komiksem w ręku. Jak co roku, wszyscy entuzjaści komiksów, zarówno twórcy, kolekcjonerzy, jak i ludzie, którzy ostatni raz z tym medium zetknęli się w postaci Kaczora Donalda w podstawówce, zaproszeni są na Trójmiejskie Publiczne Czytanie Komiksów. Nie bójcie się, przy wejściu nie będziemy sprawdzać waszego paszportu Trójmieszczanina - zapraszamy WSZYSTKICH!

Wejdźcie na fejsbookowy profil pospolitego, komiksowego ruszenia i dołączcie!

Spotykamy się o 12.00 w niedzielę (25 VIII) na pętli tramwajowej w Oliwie, w Gdańsku.

A około 12.15 ruszamy tradycyjnie do parku Oliwskiego. Spóźnialscy znajdą nas gdzieś w widocznym miejscu, siedzących na trawce i otoczonych wałami obronnymi zrobionymi z komiksów.

Właściwie, to międzynarodowa akcja publicznego czytania komiksów odbywa się 28 VIII. Ale to szczegóły. Wolimy weekend.

I Trójmiejskie Publiczne Czytanie Komiksów

 Komiksów na miejscu będzie wbród, ale namawiamy do przyniesienia także swoich! Najlepiej oprawionych naklejką z waszym imieniem, coby się nie zgubiły.
Klimat całego spotkania jest zawsze mocno piknikowy, toteż zachęcamy także do przyniesienia kocyków, jedzenia i napitków w termosach.

Nie możecie do nas przyjechać? To nic nie szkodzi (ale będziemy tęsknić). Wyjdźcie sami z komiksem do przestrzeni publicznej. Zaproście przyjaciół. Weźcie komiks do tramwaju, wyjdźcie z psem na spacer i usiądźcie z obrazkową lekturą na ławce. Na bogów, wyjdźcie chociaż na balkon.

Do zobaczenia!

II Trójmiejskie Publiczne Czytanie Komiksów

1 komentarz: