wtorek, 30 września 2014

MFKiG - Cztery, pięć, sześć

Kolejne trzy rzeczy!

http://www.koszulka.tv/product/trambot-1371.html

Cztery!

Z serii Spell Sells Out:

Przez cały czas pracowania nad "Ostatnim przystankiem" specjalnie unikałem pokazywaniu paru elementów z komiksu, żeby czytelnicy mieli niespodziankę,

Ale gdy szefo koszulka.tv, w której sprzedaję koszulki ze swoimi wzorami, spytał mnie, czy nie chcę zrobić czegoś związanego z "Ostatnim Przystankiem", od razu pomyślałem:

guys


GUYS

TRAMWAJOWY MECH BOJOWY

NA KOSZULCE

HELL YEAH!Koszulka kosztuje 39.90zł. Do wyboru 13 różnych kolorów. Możecie zamówić ją TUTAJ.


Koszulka.tv będzie mieć też swoje własne stoisko na MFKiG, więc jeśli tam będziecie, to możecie zaoszczędzić na przesyłce i zaopatrzyć się w koszulinę na miejscu. A kto wie, może i kupić jakieś koszulki z wzorami z Demlandu i Głosów w mojej głowie?

 PIĘĆ!

Kupcie "Ostatni przystanek" na festiwalu i wpadnijcie do mnie po autograf, to poza rysunkiem dostaniecie naklejkę! Możecie przylepić ją sobie do komiksu. Albo na czoło. Albo na banana. Możliwości są nieograniczone!

Z tego co mi wiadomo, "Ostatni przystanek" ma kosztować na festiwalu 35zł!


Można mnie złapać:

- o 13.00 w sobotę na stoisku Kultury Gniewu!
- o 14.00 w niedzielę w strefie autografów!

Naklejek nie jest nieskończona ilość, więc kto pierwszy, ten lepszy!


SZEŚĆ!

Hm. Nie. Nic nie mam. Tylko dwa newsy. Ale trzy to lepsza liczba niż dwa, sami rozumiecie. I poprzedni post też miał trzy newsy, nie? Więc chciałem...wiecie.

Tyle!
3 komentarze:

 1. Ooo, fajne naklejki, damn, kiedyś muszę wreszcie na to ulotne MFK pojechać, bo co roku fajne rzeczy tam.
  Spell, ej, Spell, doradź, który kolor koszulki najbardziej pasuje do tego rysunku, bo ja się nie znam? Oba zielone wyglądają paskudnie, a czarnego nie ma, wydaje mi się, ze ten jasnoniebieski i fioletowy obok niego są najlepsze, pomóż, Ty masz jakieś poczucie estetyki, plz :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MFK albo KW, oba festiwale są podobnego kalibru i oba są super imprezami. Wpadaj koniecznie!

   Co do koszulki to osobiście polecam wariant "Azzure" (czyli ten, jak sama powiedziałaś, jasnoniebieski). Dobrze dopełnia się z czerwieniami i pomarańczami trambota oraz jasnoniebieską "eksplozją" za nim. Przynajmniej ja sobie taką zamówiłem.

   Usuń
  2. No na Komiksową to już na pewno, z nią mam łatwiej, bo mieszkam w Warszawie, więc odpada mi cała logistyka z noclegiem :)
   O, te kolory mają nazwy! Myślałam bardziej o Turquoise albo Lavendzie, ale jak tak teraz patrzę, to chyba masz rację, Azzure też świetnie wygląda. Wielkie dzięki!

   Usuń