piątek, 21 czerwca 2013

Wysypisko szkiców


Magda dostała na urodziny od Kikasa pieczątkę "No fun allowed". Zabawy nie było końca.

"Gamera vs Zigra" to jeden z najlepszych reprezentantów "tak złych, że aż dobrych" filmów z gatunku monster movie. Nie jesteście gotowi na logikę tego filmu. Zapewniam. I polecam.
 
Przed kinowe siedzenie na Sopockim Monciaku i rysowanie ludzi. Poszliśmy na nowego Star Treka. Jeśli jesteś fanem serialu - już pewnie go obejrzałeś. Jeśli nie - spokojnie możesz sobie odpuścić.

Maraton filmów z Nickiem Cagem. "Vampire's Kiss" to absolutne 11/10 Kejdżojowości Cage'a. "Lord of War" widziałem po raz 4ty i wciąż go uwielbiam. Oba "Ghost Ridery" były beznadziejne, ale co ciekawe, każdy na swój własny sposób. "National Treasure" był całkiem ok zrzynką z Indiany Jonesa. "Bad Lieutenant" był wporzo, z 3 naprawdę, naprawdę dziwnymi scenami. "the Wicker Man" okropnie nudny, pomijając scenę, w której Cage w stroju niedźwiedzia sadzi bułę na twarz losowej kobiecie. "Con Air" to czysta esencja filmu na Polsacie o 20.00 i sama radość ze świetną obsadą.


Sesja Cthulhu. Nuff' said. Ciała z wydłubanymi oczami, pradawne kulty, plugawe rytuały, wędrujące przez wymiary w takt grzmotów statki, pająki z oczami i zapieczętowane...eee...istoty.


Wstępne koncepty postaci do webkomiksu, z którym planuję startować po skończeniu "Tramwajów".

Koncepty do 3# Buca Kartofla


7 komentarzy:

 1. Dopsz, bardzo dopsz.
  Zadowalasz mnie tymi szkicami. Zadowalasz mnie także zapowiedzią webkomiksu :]]]

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo dobre, ciekawe szkice! przypomniał mi się czas studiów, gdy szkicowe rysunki powstawały przy lada okazji...

  OdpowiedzUsuń
 3. Pare razy wspomniales o tramwajach. Mozesz mnie poczestowac linkiem do tego komiksu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo go nie ma na internecie xD. To komiks na papier. Będzie wydany w 2014.

   Usuń
 4. Nowy webkomiks? A jaka przyszłość czeka stripfielda? Zdaje się że wspominałeś że zostanie wydany na papier, a czy później będzie kontynuowany w internetach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stripfield chwilow poczywa w pokoju. Może kiedyś go wskrzeszę, zobaczymy. A ten "nowy webkomiks" będzie też rysowany z myślą o wydaniu na papierze.

   Usuń